Realme GT Neo 6 serisi, Snapdragon 8s Gen 3 işlemcili modellerle geliyor

Son zamanlarda teknoloji dünyasında dolaşan haberlere göre Realme’nin yeni akıllı telefon serisi GT Neo 6 hakkında çeşitli bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Söylentilere göre bu seri, iki farklı yonga seti seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Bunlardan biri Qualcomm’un orta segment için tasarladığı Snapdragon 7+ Gen 3, diğeri ise daha üst segment olan Snapdragon 8s Gen 3 olacak. Hangi modelin hangi yonga setini kullanacağına dair kesin bir bilgi olmasa da, serinin daha üst modelinin Snapdragon 8 serisi yonga setine sahip olması bekleniyor. GT Neo 6 SE modelinin ise Snapdragon 7+ Gen 3 yonga setiyle geleceği tahmin ediliyor.

Bu akıllı telefonların ekran çözünürlüğünün 1.5K olacağı ve 100W’lık hızlı şarj desteğine sahip olacağı bilgisi de paylaşılanlar arasında.

Realme GT Neo 6 serisi, Snapdragon 8s Gen 3 işlemcili modellerle geliyor

Ancak Qualcomm bu yonga setlerini henüz resmi olarak duyurmadığı için, çipsetlerin isimlerinin değişebileceğini akılda tutmak gerek. Teknoloji dünyasının önde gelen duyumcularından biri olan Digital Chat Station bu bilgileri paylaşarak teknoloji meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Realme GT Neo 6 serisi hakkında şu an elimizde olan bilgiler bu kadar. Akıllı telefon dünyasında her zaman olduğu gibi, yeni bir seri duyurulmadan önce pek çok spekülasyon ve sızıntı haber yapılmakta. Bu haberler, teknoloji tutkunlarını heyecanlandırıyor ve yeni cihazların piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla beklemelerine neden oluyor. Realme’nin bu yeni serisiyle ne gibi yenilikler sunacağını görmek için teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x