Milli Milli Savunma Bakanı ve komutanlardan valiye ziyaret; AKP’liler de eşlik etti!

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, yanına Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu’nu alıp Kırıkkale Valisi’ni ziyaret etti. Görüşmeye AKP adayı ve AKP il başkanı da katıldı.

Kabinenin tüm Bakanları 31 Mart seçimi için sahaya çıkıp iktidara oy isterken, AKP’liler de bakanları yalnız bırakmıyor. Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler de önceki gün Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’ı ziyaret etti. Vali’nin makamındaki ziyarette, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu’nun yanı sıra, AKP Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, AKP’li Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve AKP İl Başkanı Engin Pehlivanlı da yer aldı.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin de önceki gün Muş Valisi Avni Çakır’ı makamında ziyaret etti. Çetin’in ziyaretinde AKP Muş Milletvekili Mehmet Şimşek de yer aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ise Van Valisi Ozan Balcı ile görüştü. Görüşmeye AKP’li Milletvekillerinin yanı sıra AKP İl Başkanı Emre Güray da katıldı.

TIKLAYIN – Seçim çalışmalarına katılan bakanlara tepkiler büyüyor: işte o isimler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x